Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Proč ESUS?

Naše hodnoty
Kvalita
V každé fázi poskytování služeb, od kvality samotných výrobků, přes poradenství až po realizaci vaší objednávky, vynakládáme maximální úsilí.
Vášeň
Jsme vášniví a chceme se s vámi podělit o naše zkušenosti. Znalosti.
Znalosti
Víme, co děláme, a rádi se o tyto znalosti podělíme, takže se můžete spolehnout na naše odborné rady.
Partnerství
Záleží nám na budování dlouhodobých vztahů, vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější.
Flexibilita
Jsme otevření inovacím a zaměřujeme se na spokojenost zákazníků, proto ke každému přistupujeme individuálně.
O nás
ESUS IT není obyčejný internetový obchod. Od samého počátku bylo naším cílem vytvořit místo, kde naši partneři najdou nejen produkt, ale také technickou podporu. Jsme tu proto, abychom vám pomohli řešit problémy, a naše rozsáhlé znalosti v oblasti polovodičů nám umožňují najít optimální řešení pro zákazníka. Nepracujeme na základě šablon, ale snažíme se pokaždé přistupovat k věci individuálně. Víme, jak se ptát a na co se ptát, abychom pochopili potřeby klienta. Za své rady přebíráme odpovědnost se všemi důsledky, a proto nám mnoho našich partnerů denně důvěřuje.
Naše společnost byla založena v roce 2008 pro zákazníky, kteří hledají vzpomínky na servery. Paměti RAM jsou základem našeho vývoje a byla to první oblast, na kterou jsme se specializovali. Společnost ESUS IT byla založena jako reakce na potřeby našich zákazníků, kteří se často potýkali s problémem najít "kompatibilní paměti" pro daný model serveru, pracovní stanice, notebooku nebo počítače APPLE. Naším cílem bylo stát se lídrem v prodeji modulů RAM v našem regionu. Z pohledu mnoha let a zkušeností můžeme jasně sdělit, že se nám podařilo vytvořit v Evropě jedinečnou společnost. Znalosti a zkušenosti našich zaměstnanců v oblasti operačních pamětí nás odlišují od ostatních společností. Neustálý vývoj a široký pohled na potřeby našich klientů nám umožňuje realizovat neobvyklá řešení, za která přebíráme plnou odpovědnost.
Dalším krokem v naší historii bylo rozšíření nabídky o disky SSD a HDD. Zákazníci očekávali více než jen operační paměť. Disky byly přirozeným krokem ve vývoji nabídky, která se neustále rozšiřuje. Poté jsme představili procesory v různých verzích, úložná řešení pro ukládání/archivaci dat a zařízení pro nouzové napájení. Jsme společnost, která naslouchá svým obchodním partnerům, a proto jsme do nabídky zařadili i síťové produkty. Naším cílem je rozšiřovat specializovanou nabídku. Zavádíme řešení, ve kterém zákazník, aniž by věděl, co potřebuje, po zadání modelu zařízení bude schopen sám najít potřebné komponenty.
Nabídku produktů systematicky aktualizujeme v souladu s aktuálními trendy a potřebami našich partnerů. Aktivně působíme na zahraničních trzích a naše prodeje v Evropě neustále rostou. Díky našemu nadšení, znalostem a nasazení si získáváme důvěru stále většího počtu zákazníků u nás i v zahraničí.
Podívejte se, co o nás říkají
pixel